Na terenie Polski funkcjonuje aż 12 naszych oddziałów zlokalizowanych w Jastrzębiu-Zdroju, Chałupkach, Łodzi, Starachowicach, Pruszkowie, Gdyni, Krakowie, Ziębicach, Szczecinie oraz w Jaworze. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi dysponujemy licznym i zróżnicowanym taborem, składającym się z nowoczesnych samochodów wyróżniających się wysoką ekologicznością silników: EURO-5 i EURO-6.

 

Każdy przewożony przez nas towar objęty jest ubezpieczeniem OCP i OCS w wysokości 400 000€, które w każdej chwili może zostać zwiększone, w zależności od Państwa potrzeb. Potwierdzeniem świadczenia usług na najwyższym poziomie jest zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2015 i 14001:2015 oraz Certyfikaty FIATA dokumentujące umiejętności kadry naszych młodych i doświadczonych spedytorów.

 

W codziennej pracy pamiętamy, co w transporcie jest najważniejsze: punktualność, bezpieczeństwo oraz stały przepływ informacji. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy, mając nadzieję, iż przyniesie ona obopólne korzyści.

Filary bezpieczeństwa

Widząc, w jakim kierunku rozwija się branża TSL nieustannie unowocześniamy struktury naszej firmy, wprowadzając we wszystkich filarach Spedycji PAWBUD Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015.

ISO 14001 ISO 9001

W celu monitorowania postępów i zasadności jej założeń, utworzyliśmy zespół, który dba o to, by wszyscy zatrudnieni mogli się w pełni zaangażować w osiąganie określonych celów.