Zobacz video

Jesteśmy polską firmą świadczącą usługi w zakresie spedycji krajowej i międzynarodowej. Nowoczesny i ekologiczny tabor, profesjonalna kadra oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że oferujemy realizację naszych usług na poziomie, który sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Na terenie Polski funkcjonuje aż 12 naszych oddziałów zlokalizowanych w Jastrzębiu-Zdroju, Chałupkach, Łodzi, Starachowicach, Pruszkowie, Piasecznie, Gdyni, Krakowie, Ziębicach, Wrocławiu, Szczecinie oraz w Jaworze. Wraz z naszymi partnerami biznesowymi dysponujemy licznym i zróżnicowanym taborem, składającym się z nowoczesnych samochodów wyróżniających się wysoką ekologicznością silników: EURO-5 i EURO-6.

 

Każdy przewożony przez nas towar objęty jest ubezpieczeniem OCP i OCS w wysokości 400 000€, które w każdej chwili może zostać zwiększone, w zależności od Państwa potrzeb. Potwierdzeniem świadczenia usług na najwyższym poziomie jest zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2015 i 14001:2015 oraz Certyfikaty FIATA dokumentujące umiejętności kadry naszych młodych i doświadczonych spedytorów.

 

W codziennej pracy pamiętamy, co w transporcie jest najważniejsze: punktualność, bezpieczeństwo oraz stały przepływ informacji. Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy, mając nadzieję, iż przyniesie ona obopólne korzyści.

Filary bezpieczeństwa

Widząc, w jakim kierunku rozwija się branża TSL nieustannie unowocześniamy struktury naszej firmy, wprowadzając we wszystkich filarach Spedycji PAWBUD Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem ISO 9001:2015, ISO 14001:2015.

ISO 14001 ISO 9001

W celu monitorowania postępów i zasadności jej założeń, utworzyliśmy zespół, który dba o to, by wszyscy zatrudnieni mogli się w pełni zaangażować w osiąganie określonych celów.