Kilka słów o nas

Firma SPEDYCJA Pawbud Sp. z o.o., jest polską firmą zajmującą się spedycją międzynarodową i krajową. Nasze doświadczenie oraz posiadany nowoczesny i ekologiczny tabor, sprawiają, iż jesteśmy firmą, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim, posiadamy 11 placówek zlokalizowanych w Jastrzębiu- Zdroju, Chałupkach, Łodzi, Starachowicach, Pruszkowie, Piasecznie, Gdyni,Grajewie, Ziębicach, Wrocławiu oraz Legnickim Polu. Nasz tabor to zarówno samochody własne, jak i podwykonawców, którzy dysponują sprawnym i nowoczesnym taborem, charakteryzującym się wysoką ekologicznością (silniki EURO-5 i EURO-6). Takie zaplecze samochodowe pozwala nam świadczyć szeroki wachlarz usług transportowych. Posiadamy samochody typu MEGA 3,00m oraz samochody standardowe o wysokości 2.75m.

Każdy przewożony przez nas towar objęty jest ubezpieczeniem: OCP i OCS w wysokości

OCS/OCP:
400,000

które w każdej chwili może zostać podniesione, tak aby sprostać oczekiwaniom Klientów.

SPEDYCJA Pawbud Sp. z o.o. zatrudnia młodych i doświadczonych spedytorów, którzy dzięki swojej wiedzy oraz praktyce świadczą usługi na najwyższym poziomie, czego potwierdzeniem są certyfikaty FIATA.

Pragniemy zaprosić Państwa do współpracy, mając nadzieję, iż współpraca ta przyniesie obopólne korzyści.

Nasze certyfikaty:

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy oraz z dążeniem do świadczenia usług na najwyższym poziomie Spedycja Pawbud Sp. z o.o. wdrożyła zintegrowany system zarządzania jakością i środowiskiem ISO 9001:2008 i 14001:2004. Polityka Jakości oraz Polityka Środowiskowa zostały wyrażone w misji firmy.

Właściciel Dariusz Tietz określił i przyjął do realizacji Politykę Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Środowiskiem, która została zakomunikowana w całej organizacji, wszystkim pracownikom. Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem jest systematycznie przeglądany pod względem aktualności i adekwatności do celu istnienia organizacji.

Do realizacji Polityki Jakości i Polityki Środowiskowej są zapewnione odpowiednie zasoby, tak aby wszyscy zatrudnieni mogli się w pełni zaangażować w osiąganie określonych celów.

Top